Panele Winylowe na raty!

Raty bez wychodzenia z domu - poznaj zalety!

Myślisz o nowej podłodze, która odmieni Twoje mieszkanie, ale brakuje CI gotówki? Ta okazja jest specjalnie dla Ciebie! Kup podłogę na raty 0%.

Kredyt już od 100 zł

Kredyt już od 100 zł

Raty 0%, RRSO 0%

Ty wybierasz dzień spłaty

Ty wybierasz dzień spłaty

Wszystkie formalności załatwiasz online

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 16.10.2022 r. na podstawie reprezentatywnego przykładu dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Polska S.A, (Bank) poprzez www.bestlaminate.pl i wynosi 0%. Kredyt jest dostępny 100 do 40 000 zł na okres 20 miesięcy. Dostępność kredytu zależy od dokonanej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta. REMEX sp. z o.o. współpracuje z Bankiem i jest umocowana do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty k.c. Kredyt ratalny od 20.11.2023 r. do 6.12.2023 r.

Jak wybrać kredyt ratalny?

Wystarczy, że podczas składania zamówienia na naszej stronie wybierzesz opcję płatności: "Raty BNP Paribas". Po otrzymaniu zamówienia i potwierdzenia dostępności danego produktu, formularz kredytowy zostanie przesłany na Państwa adres e-mail.

Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt ratalny i dokumentami kredytu ratalnego.