Aktualności Bestlaminate

Otwarcie Nowej Siedziby Bestlaminate

Bestlaminate rośnie w siłę!

W kwietniu ubiegłego roku rozpoczęto prace przygotowawcze i budowlane w związku z projektem otwarcia nowej siedziby. Prace trwały ponad rok, przez ten czas zarówno my jak i nasi wykonawcy włożyliśmy ogrom pracy i wysiłku, aby móc cieszyć się nowym miejscem.

Budynek ma powierzchnie ok. 3600 m2 gdzie mieści się część biurowa, a także część magazynowa. W części biurowej możemy poszczycić się showroom'em, który prezentuje wszystkie kolekcje naszych podłóg winylowych marki Bestlaminate. 

Prace budowalne

7 czerwiec 2022 roku - Wyjątkowy dzień!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż 7 czerwca 2022 roku w gronie zespołu, a także firm partnerskich nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby Bestlaminate, która mieści się w miejscowości Wola przy ulicy Międzyrzeckiej 10. 

W tym dniu mogliśmy nie tylko świętować otwarcie, ale również wspomóc Zespół Pieśni i Tańca "Frydkowianie" ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku. Założyciele firmy i marki Bestlaminate przekazali kwotę w wysokości 20.000 zł na zakup strojów ludowych dla dzieci uczestniczących i koncertujących z zespołem.

 

Otwarcie Nowej Siedziby Bestlaminate

Otwarcie Nowej Siedziby Bestlaminate

Na naszych mediach społecznościowych Facebook, Instagram, a także Tik Tok pod nazwą @bestlaminatepl możecie śledzić przebieg uroczystego otwarcia, a także na portalach Gmina Miedźna, Szkole Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku oraz na portalu Pless

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym!

DMCA.com Protection Status