Nasza Firma

Nasza firma to nie tylko produkty i usługi, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Naszą siłą jest zgrany zespół świetnie wyszkolonych ludzi, którzy widzą swój osobisty sukces poprzez sukces naszych klientów. To pozwala nam skupić się na budowaniu długotrwałych relacji z klientami, wyprzedzać ich oczekiwania i realizować zamówienia w sposób wyróżniający nas spośród innych firm.

Nasza obecność na rynku od 1992 roku utrwalona jest tysiącami sprzedanych produktów – i co dla nas najważniejsze – zadowoleniem klientów. Rozpoczęliśmy naszą działalność jako biuro techniczne International Paper, a następnie IPI Srl pośrednicząc w sprzedaży i utrzymaniu technicznym aseptycznych maszyn do produkcji napojów w kartonach. Świetna znajomość branży spożywczej zachęciła nas do rozwinięcia naszej działalności poprzez otwarcie działu dystrybucji klei technicznych ICAT oraz słomek do napojów w kartonikach francuskiej firmy Soyez.

Następne lata przyniosły rozwój o dział dystrybucji materiałów budowlanych. Podobnie jak w przypadku wcześniej rozpoczętych działalności, REMEX jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce podłóg winylowych Bestlaminate.

Naszym zasięgiem obejmujemy teren całego kraju, oferując dostawę towarów w 24 godziny. Współpracujemy z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewniając nie tylko szybką, lecz przede wszystkim niezawodną obsługę.

Nasze najważniejsze cele to oferowanie naszym klientom wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach, zapewnienie powtarzalnego i solidnego serwisu jak również terminowej logistyki dostaw. Wierzymy, że dobry serwis to troska o detale – my się o nie troszczymy po to, aby nasi klienci nie musieli się martwić. Dzięki temu jesteśmy niezawodnym partnerem dla dystrybutorów i klientów indywidualnych.

DMCA.com Protection Status