Rodzinna firma stworzona z pasją!

Marka Bestlaminate została stworzona, aby zapewnić naszym Klientom najwyższej jakości podłogi w przystępnej cenie.

Po latach pracy w branży podłogowej, zmagając się z wyzwaniami, takimi jak kontrola cen i ograniczeniami magazynowymi ze strony dużych marek, zdecydowaliśmy się zaoferować naszą własną kolekcję wysoce trwałych, wodoodpornych podłóg o pięknych wzorach i szerokiej gamie kolorów.

 

Bestlaminate

W 2017 roku Katarzyna i Remigiusz-  założyciele marki Bestlaminate wykorzystali możliwość rozwoju i wprowadzili do sprzedaży na rynek zagraniczny innowacyjne panele winylowe. Wraz z wprowadzeniem nowych produktów została stworzona marka Bestlaminate. Panele zyskały grono swoich zwolenników i obecnie marka cieszy się popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Europie.

Otwarcie nowej siedziby

Nasza praca i zaangażowanie pozwoliły nam pójść o krok dalej.

Od czerwca 2022 roku mamy zaszczyt zaprosić naszych Klientów do nowej siedziby, która mieści się na Śląsku: ul. Międzyrzecka 10, 43-225 Wola. Współpracując z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewniamy nie tylko szybką, lecz przede wszystkim niezawodną obsługę na terenie całej Europy.

 

cudzysłów

Bardzo miła obsługa, duży wybór asortymentu, ceny umiarkowane. Zdecydowałem się na zakup paneli winylowych ze zintegrowanym podkładem i to był strzał w 10-ke. Ogólnie polecam Bestlaminate.

 cudzysłów

Piękne podłogi - nasz stolarz, który jak sam mówił "w drewnie robił już wszystko", wziął jeden panel ze sobą do domu, żeby pokazać żonie, bo sam nie umiał odróżnić od drewna. Po 1,5 roku - super!

Bardzo polecam! Świetny kontakt, miła obsługa
i bardzo szybka wysyłka. Panele winylowe wyglądają świetnie, montaż jest bardzo prosty
i świetnie sprawdzają się w każdym wnętrzu.

Szukasz dodatkowej informacji o podłogach winylowych? 

Sprawdź naszą stronę encyklopedii.

Dowiedz się więcej >