Szarości we współczesnej kuchni

Tradycyjna kuchnia z szarą podłogą

Spójrzcie na szarości w tej współczesnej kuchni! Szare tonacje sprawiają, że kuchnia będzie modna na dłuższy czas i jest idealnym wyborem dla entuzjastów nowoczesnego stylu. Dzięki tym nowoczesnym białym szafkom w połysku jak i ciemnym matowym wykończeniem, kuchnia ta wygląda elegancko i z klasą.

Stare zimne kafle bardzo szybko zostały zastąpione nowoczesnymi panelami winylowymi Bestlaminate Dąb Ciemnoszary. W porównaniu do kafli, panele winylowe są ciepłe w dotyku i montaż przebiega zdecydowanie szybciej. Podłoga winylowa posiada zintegrowany podkład, dzięki któremu odpadają dodatkowe koszty, a montaż odbywa się dzięki łatwemu systemowi na “click”. Jest to zdecydowanie prostsza i szybsza forma odświeżenia kuchni, ponieważ w wielu przypadkach pojawia się możliwość zamontowania paneli na istniejącej podłodze! Przeczytaj więcej o zaletach paneli winylowych.

Projekt nasz polegał na całkowitej zmianie kuchni. Pierwsze przemyślenia, żeby to zrobić musimy skuć płytki z podłogi, a później wylewka i przerobienie całego ogrzewania podłogowego. Natomiast moja sprytna żona, znalazła Waszą stronę internetową i przekonała mnie to zakupu. Efekt końcowy jest taki, że remont potrwał o przynajmniej tydzień krócej, a podłoga wygląda dużo lepiej i jest dużo przyjemniejsza od płytek.

Szarości we współczesnej kuchni idealnie komponują się z panelami winylowymi

Bestlaminate Dąb CiemnoszaryBestlaminate Dąb Ciemnoszary

Panele winylowe marki Bestlaminate Dąb Ciemnoszary mają grubość 5 mm i są wykonane z winylu SPC, dzięki czemu podłoga jest odporna na zalanie i wgniecenia. Winylowe panele ze  sztywnym rdzeniem są wodoodporne i można je bezpiecznie montować w kuchni, łazience  i wszędzie tam, gdzie woda może stanowić problem!

Bestlaminate oferuje do 5 bezpłatnych próbek!

ZAMÓW PRÓBKĘ

SPRAWDŹ PODŁOGĘ

 

Polecamy także inne kolory paneli winylowych

Jeśli szukasz dodatkowej inspiracji i alternatywy dla swoich starych, zimnych płytek proponujemy dodatkowe kolory w szarych barwach:

Dąb Norweski
Dąb Norweski
Dąb Jasnoszary
Dąb Jasnoszary
Kamień Szary
Kamień Szary
Jasny Beton
Jasny Beton
Dąb Grafitowy
Dąb Grafitowy
Bestlaminate Dąb Amerykański
Dąb Amerykański
  • 1
  • 2

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności