Styl industrialny i vintage w studiu tatuażu

Styl industrialny i vintage

Styl industrialny i vintage wydaje się, że połączenie tych dwóch odrębnych stylów może być ciężkie do zrealizowania. Niewątpliwie idealnym rozwiązaniem dla połączenia różnych wnętrz jest montaż podłogi winylowej w kolorze Dąb Ciemny. Podłoga, dzięki wytłaczanej strukturze drewna idealnie odzwierciedla naturalne słoje i pasuje do stylu vintage podobnie jak do industrialnego. Panele winylowe Bestlaminate Dąb Ciemny świetnie współgrają z betonem jak i drewnianymi elementami, które można zauważyć w studiu.

Styl industrialny i vintage

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że porządek i dobra organizacja w takim miejscu to podstawa! Wykończenie wnętrz panelami winylowymi to bez wątpienia świetne rozwiązanie, dlaczego? Podłoga winylowa idealnie sprawdza się w pomieszczeniach komercyjnych, a ich pielęgnacja nie stanowi żadnego problemu i wysiłku. To miejsce jest gotowe do przyjęcia dużej ilości Klientów!

Ten model pasuje idealnie do koncepcji naszego studia tatuażu. Jego ciepły odcień oraz ciekawy rysunek słoi daje złudzenie prawdziwego drewna. Wiele Klientów zwraca na nią uwagę i pyta co mamy położone. Dodatkowym dla nas plusem jest to, że jest łatwa w utrzymaniu czystości.  – Rafał

Styl industrialny i vintage w połączeniu z panelami winylowymi

Bestlaminate Livanti Dąb CiemnyBestlaminate Livanti Dąb Ciemny

Podłoga ma odcienie ciepłego brązu i wspaniale prezentuje się w klasycznym, ale również w nowoczesnym wnętrzu.  Trójwymiarowy nadruk oraz czterostronna v-fuga sprawia, że panel trudno odróżnić od prawdziwego drewna. Podłoga ta, posiada 5 mm grubości i jest 100% wodoodporna! Zamów bezpłatną próbkę już dziś i rozpocznij projekt marzeń.

SPRAWDŹ PODŁOGĘ

OFERTA CIEPŁYCH BRĄZÓW

 

 

Więcej inspiracji:

Wizualizator podłogi

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności