Przestronna kuchnia

Przestronna kuchnia

Przestronna kuchnia z przewagą ciepłych tonacji brązu w połączeniu z betonem to aranżacja, która w ostatnim czasie zyskała na popularności. Betonowe fronty nadają nowoczesnego wyglądu, a w połączeniu z bielą i brązem dopełniają całego wystroju. Przy wyborze nowych mebli kuchennych, warto również wziąć pod uwagę dobór odpowiednich paneli, które spełnią wszelkie oczekiwania. Idealnym rozwiązaniem będą wodoodporne panele winylowe marki Bestlaminate, które nie tylko są funkcjonalne, ale pasują do każdego wnętrza i stylu.

Panele Bestlaminatre Vinduri Dąb Piaskowy to podłoga, która posiada piękne beżowe odcienie w cieplejszych i chłodniejszych tonach. Panele dzięki charakterystycznej i różnorodnej desce jeszcze bardziej przypominają prawdziwe drewno nie tylko w wyglądzie, ale i również dotyku. Poznaj wszystkie zalety paneli i powody, dlaczego są idealnym rozwiązaniem w tego typu pomieszczeniach.

Przestronna kuchnia z beżowymi odcieniami to idealna propozycja na rozjaśnienie wnętrza.

Bestlaminate Vinduri Dąb PiaskowyBestlaminate Vinduri Dąb Piaskowy

Podłoga SPC jest odporna na wodę i wilgoć, jest także ciepła, łatwa w montażu oraz komfortowa w użytkowaniu. Dzięki dodatkowej ceramicznej powłoce ochronnej panele winylowe są odporne na zaplamienia i  będzie wyglądała jak nowa przez wiele lat.

Bestlaminate oferuję 5 darmowych próbek!

Zamów Bezpłatną Próbkę >

Sprawdź podłogę wirtualnie>

 

 

Polecamy także inne kolory paneli winylowych:

Szukasz paneli w podobnym stylu? Sprawdź nasze kolekcję podłóg, które sprawdzą się w każdym stylu.

Przeglądaj także

  • 1
  • 2

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności