Przedpokój w stylu industrialnym

Przedpokój z ceglaną ścianą nada wnętrzu nowoczesnego i industrialnego wyglądu. Doskonałym dopełnieniem tego stylu będą panele winylowe o jasnym dekorze. Wybór jasnych paneli rozjaśni wnętrze, przez co unkiniemy przygnębiającego w odczuciu wystroju. Panele winylowe z kolekcji Adduri Dąb Złoty są idealnym wyborem, ponieważ podłoga ta jest jasna oraz cechuje się złocistymi odcieniami z charakterystycznymi ciemnymi wytłoczeniami.

Nowa podłoga w przedpokoju została zamontowana na kaflach, dzięki czemu nie było konieczności ich zrywania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zaczynać generalnego remontu, a wprowadzić odrobinę świeżości. Warunkiem takiego montażu jest równe, twarde i stabilne podłoże. Jeśli Twoje pomieszczenie spełnia te warunki, to podłoga winylowa jest dla Ciebie! Na stronie naszego bloga w sekcji “encyklopedia” poznasz wszystkie ważne zalety montażowe paneli, które pomogą Ci przy podjęciu decyzji.

Po roku użytkowania paneli śmiało mogę dodać opinię. Panele są świetnej jakości, przyjemnie się je kładło i super się je myje no i cóż są po prostu przepiękne.. W 3 pokojach mamy panele laminowane i po roku użytkowania niestety nadają się do wymiany, szczególnie przy szczeniaku, natomiast winylowe są nie do zdarcia.- Beata

Przedpokój w stylu industrialnym

Dąb Złoty

Bestlaminate Adduri Dąb Złoty

Panele winylowe Dąb Złoty cechują się złocistymi barwami brązu z mocno zaznaczonymi ciemnymi słojami, które znakomicie oddają prawdziwy wygląd deski dębowej. Podłoga jest 100% wodoodporna i posiada już zintegrowany podkład z panelem. Wszystkie zalety tych paneli pozwalają na szybki i samodzielny montaż w kuchni, łazience  i wszędzie tam, gdzie woda może stanowić problem!

Zobacz tą podłogę całkowicie za darmo!

ZAMÓW BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ

SPRAWDŹ PODŁOGĘ W SWOIM WNĘTRZU

Sprawdź nasze propozycje paneli winylowych do industrialnych wnętrz:

Przeglądaj kolekcje podłóg, które zamontujesz w każdym pomieszczeniu.

Przeglądaj inne projekty

  • 1
  • 2

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności