Nowoczesna kuchnia miłośnika gór

. , Nowoczesna kuchnia z panelami winylowymi Coretec

 

Ta nowoczesna kuchnia naszego klienta zwróciła naszą uwagę.  Łączy ona dwa przeciwne elementy: beton i drewno, przez to  jest jednocześnie modna i ciepła. Bardzo nam sie to połączenie podoba. Wodoodporne panele winylowe w formie betonowych kafli są praktycznym pomysłem w kuchni.  Wodoodporne, ciepłe w dotyku i niezmiernie łatwe w pielęgnacji.  Nasz klient wybrał panele marki COREtec, które wyposażone są w korkowy podkład, który jest zintegrowany z panelem przez co bezklejowy montaż na klik jest znacznie szybszy i prostszy w porównaniu z innumi panelami.

Nowoczesna kuchnia z taboretemNowoczesna kuchnia z wysepkąNowoczesna kuchnia widok z góryNowoczesna kuchnia ze ścianką

Panele podłogowe imitujące beton znajdują coraz większe grono zwolenników w Polsce i na świecie.  Stosowane są nie tylko w komercjalnych przestrzenia ale coraz śmielej w zastosowaniach rezydencjalnych.  Podłogi winylowe świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach gdzie są narażone na styczność z wodą, na przykład w kuchni lub łazience ponieważ są 100% wodoodporne.  Poznaj wszystkie zalety paneli winylowych i powody dlaczego klienci wybierają je zamiast tradycyjnych paneli laminawanych.

Nowoczesna kuchnia z panelami winylowymi

COREtec kafla Concrete

COREtec Concrete Ciemny Beton

Wodoodporne panele, których producentem jest  COREtec to gwarancja jakości znana na całym świecie. Grubość paneli 8 mm oraz nowoczesny podkład zapewnia idealne wygłuszenie.  Ten model sprawi, że Twoje wnętrze zostanie całkowicie odmienione!

Bestlaminate oferuje do 5 bezpłatnych próbek!

Zamów Bezpłatną Próbkę >

Pobierz Bezpłatny Katalog >

 

Polecamy także inne kolory kafli winylowych:

 Jeśli podoba ci się ten styl i chcielibyście przeobrazić swoją kuchnię w podobnym stylu proponujemy dodatkowe kolory paneli winylowych w stylu kafelki kamiennej lub betonowej.

Jasny Beton
Jasny Beton
Kamień Szary
Kamień Szary
Marmur Antyczny
Marmur Antyczny
Marmur Biały
Marmur Biały
Alabaster
Alabaster
Ciemny Beton
Ciemny Beton

Przeglądaj inne projekty

  • 1
  • 2

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności