Łazienka z niebieskim akcentem

Łazienka to oaza relaksu i odprężenia, ale dlaczego miałaby być nudna? Wprowadź do niej oryginalność, a jednocześnie funkcjonalność, dzięki wodoodpornym panelom winylowym marki Bestlaminate. Połączenie wodoodpornych paneli z efektownym akcentem w postaci niebieskich elementów stworzy niepowtarzalną atmosferę, która będzie cieszyć oczy i zaskakiwać gości.

Dlaczego wodoodporne panele winylowe?

Panele winylowe to doskonałe rozwiązanie do łazienki z kilku powodów. Po pierwsze, są one wodoodporne, co oznacza, że ​​mogą wytrzymać nawet jeśli dojdzie do zalania. Po drugie, panele winylowe są łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką, aby pozbyć się zabrudzeń, co sprawia, że utrzymanie łazienki w nienagannej czystości jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Po trzecie, są doskonałą alternatywą dla płytek, ponieważ są ciepłe w odczuciu, w przeciwieństwie do zimnych płytek ceramicznych. Dzięki temu chodzenie po nich jest przyjemniejsze, zwłaszcza rano, gdy temperatura podłogi może mieć duże znaczenie dla komfortu użytkownika. Dodatkowo, wodoodporne panele winylowe tłumią dźwięki, co sprawia, że łazienka jest bardziej cicha i przytulna.

Niebieski akcent – Czym jest i jak go stworzyć?

Niebieski akcent to dodatkowy element, który nadaje łazience charakteru i elegancji. Może to być niebieska mozaika na ścianie, meble lub niebieskie akcenty. Jednym z najpopularniejszych sposobów na wprowadzenie niebieskiego akcentu do łazienki jest użycie płytek na ścianie z niebieskim motywem. W tej nowoczesnej łazience zostały dodane zamontowane wodoodporne panele winylowe marki Bestlaminate, które w połączeniu z niebieskimi dodatkami tworzą harmonijną i elegancką przestrzeń.

Łazienka z niebieskim akcentem

Sosna

Bestlaminate Livanit Sosna

Panele winylowe w kolorze sosny doskonale oddają charakter drewnianej deski sosnowej. Naturalności panelom dodaje czterostronna v-fuga.  Dodatkowym, jakże ważnym atutem jest 100% wodoodporność, dzięki czemu bez obaw mogę być one montowane w łazience. 

Bestlaminate oferuję 5 darmowych próbek!

Zamów Bezpłatną Próbkę

SPRAWDŹ PODŁOGĘ

Polecamy także inne kolory paneli winylowych

Przeglądaj także

  • 1
  • 2

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności