Jodełka – ponadczasowa klasyka

Ponadczasowa klasyka

Ponadczasowa klasyka – czyli panele winylowe w formie jodełki to idealna alternatywa dla drewnianego parkietu! W tym szczególnie ważnym miejscu panele winylowe są strzałem w dziesiątkę. Spadające przedmioty, krople tłuszczu czy rozlany sok nie grozi im, ponieważ są wytrzymałe i odporne na zaplamienia.

Kuchnia zyskała nowoczesny wygląd nie tylko dzięki nowym meblom, ale i również panelom winylowym, które zastąpiły stare i zimne płytki.  Nowa podłoga jest zdecydowanie korzystniejsza i co najważniejsze ciepła w dotyku, a jej naturalne tony brązu w połączeniu z bielą sprawiają znakomite wrażenie. Podłoga w formie angielskiej jodełki przypomina prawdziwe drewno, ale i również powiększy optycznie Twoje wnętrze!

Ponadczasowa klasyka – panele winylowe w formie jodełki

Bestlaminate Adduri A+B Dąb CarmelBestlaminate Adduri A+B Dąb Carmel

Niezwykle trwała podłoga winylowa łącząca nowoczesny wzór jodełki z dekorem drewna. Panele posiadają sztywny rdzeń oraz zintegrowany podkład IXPE.  Warto zaznaczyć, iż podłogi LVT SPC można montować na ogrzewaniu podłogowym wodnym z temperaturą do 27°C.

Bestlaminate oferuje do 5 bezpłatnych próbek!

Zamów Bezpłatną Próbkę >

Pobierz Bezpłatny Katalog >

 

 

Polecamy także inne kolory paneli winylowych:

 Jeśli podoba Ci się ten styl i chcielibyście odnowić swoją kuchnię w podobnym stylu proponujemy dodatkowe kolory paneli winylowych.

Bestlaminate Adduri A+B Dąb Naturalny
Dąb Naturalny
Bestlaminate Adduri A+B Dąb Cappuccino
Dąb Cappuccino
Jesion Naturalny
Jesion Naturalny
Bestlaminate Adduri Plus Dąb Europejski
Dąb Europejski
Dąb Złoty

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności