Jadalnia z białymi meblami

panele winylowe dąb ciemny

Ta jadalnia z białymi meblami idealnie współgra z podłogą Bestlaminate Livanti Dąb Ciemny. Jadalnia posiada nie tylko duże, przestronne okno, ale również skórzane, wysokie krzesła, które są nie tylko praktyczne, ale stanowią elegancki element jadalni. Podłogi winylowe są dobrym wyborem do tego typu pomieszczeń, bowiem są w 100% wodoodporne, wytrzymałe i świetnie kontrastują z białymi meblami.

bestlaminate dąb ciemny

Panele winylowe w kolorze ciemnego dębu są wspaniałą ozdobą naszego salonu i kuchni. Cały dom chcieliśmy urządzić w klasycznym stylu. Panele względem przypominają naturalne piękne odcienie ciemnego drewna, przez co wtapiają się w klimat naszego wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu oraz mamy nadzieje, że panele długo nam posłużą.

Agnieszka

Jadalnia z białymi meblami i panelami winylowymi

Bestlaminate Livanti Dąb Ciemny Bestlaminate Livanti Dąb Ciemny

Ciepła brązowa podłoga wspaniale prezentuje się w klasycznym, ale i również w nowoczesnym wnętrzu.  Trójwymiarowy nadruk oraz czterostronna v-fuga sprawia, że panel trudno odróżnić od prawdziwego drewna. Podłoga ta, posiada 5 mm grubości i jest 100% wodoodporna! Zamów bezpłatną próbkę już dziś i rozpocznij projekt marzeń.

Bestlaminate oferuje do 5 bezpłatnych próbek!

SPRAWDŹ PODŁOGĘ

OFERTA CIEPŁYCH BRĄZÓW

 

Polecamy także inne kolory paneli winylowych:

 Jeśli podoba ci się ten styl i chcielibyście  kuchnię w podobnym stylu proponujemy dodatkowe kolory paneli winylowych w odcieniach brązu.

Dąb Tudor
Dąb Tudor
Dąb Czekoladowy
Dąb Czekoladowy
Alhambra
Alhambra
Bestlaminate Dąb Antyczny
Dąb Antyczny
Bestlaminate Dąb Sherwood
Dąb Sherwood

 

Więcej inspiracji

Wizualizator podłogi

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności