Biała kuchnia z drewnem

Biała kuchnia z drewnemBiała kuchnia z drewnem jest – jasna, elegancka i zachęcająca! Ta nowoczesna kuchnia w połączeniu z podłogami Bestlaminate Livanti w kolorze Dąb Ciemny daje wrażenie ciepła i przytulności.  Nie od dziś wiadomo, że ciemna podłoga świetnie kontrastuje z jasnymi, białymi meblami. Klienci coraz chętniej wybierają połączenie tych dwóch kolorów.

Jadalnia z drewnianymi elementami

Warto zwrócić uwagę na róż, który nadał niezwykłego efektu i świeżości tej kuchni. Różowe, welurowe krzesła w stylu retro bardzo ładnie komponują się ze ścianą w tym samym kolorze. Ważnym również akcentem jest podłoga o ciemnej tonacji, która dodaje elegancji, a jednocześnie wytłoczone słoje przypominają wyglądem prawdziwe drzewo.  Klienci częściej wybierają panele winylowe do swojej kuchni czy łazienki jako alternatywa zimnych płytek. Podłoga winylowa jest 100% wodoodporna i łatwa w czyszczeniu. Dodatkowym atutem jest bardzo szybki montaż i możliwość zamontowania paneli na istniejącej podłodze z płytek! Zamów już dziś do 5 bezpłatnych próbek i przekształć swoją kuchnię! 

Biała kuchnia z drewnem i panelami winylowymi

Bestlaminate Livanti Dąb CiemnyBestlaminate Livanti Dąb Ciemny

Podłoga ta ma całkowitą grubość 5 mm. Niezwykle łatwa pielęgnacja sprawi, że podłoga będzie wyglądać jak nowa przez wiele lat. Warto wziąć pod uwagę, że te panele winylowe mogą być montowane na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

SPRWDŹ PODŁOGĘ

OFERTA CIEPŁYCH BRĄZÓW

 

 

Więcej inspiracji:

Wizualizator podłogi

Ta strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Polityka Prywatności